Zostań pionierem nowego kościoła

Prawdziwy Kościół Jezusa Chrystusa odrodził się i już istnieje – jest to Kościół Jezusa Chrystusa Droga Prawda i Życie. Na chwilę obecną tworzona jest jego organizacja. Chcesz pomóc nam rozświetlać drogę Chrystusa? Ta pionierska idea czeka właśnie na Ciebie!

Jak mogę pomóc w organizacji kościoła?

Potrzebujemy 100 podpisów poświadczonych notarialnie aby oficjalnie zarejestrować nasze wyznanie. Jeżeli chcesz nam pomóc zorganizować kościół napisz pod adres:

kontakt@koscioljezusachrystusa.pl

Wspólnie zorganizujemy rejestrację naszego wyznania i nowe światło na Ewangelię będzie rozświetlać ludzi z jeszcze większą siłą.

Kościół Jezusa Chrystusa Droga Prawda i Życie

Zmanipulowani przez diabła krytycy zarzucają nam że niezarejestrowany oficjalnie kościół nie może być prawdziwy. Jest to oczywiście nieprawda i taki efekt manipulacji to zasługa lucyfera. Konstytucja RP gwarantuje każdemu wolność wyznania oraz wolność słowa. Dlatego też każdy kto wierzy że to, co naucza ten kościół to jest prawda, świadczy o jego prawdziwości i o faktycznym istnieniu.

Takich ludzi potrzebujemy! Rejestracja państwowa to tylko dodatek, który jest efektem głębokiej i pełnej wiary w nauki Kościoła Jezusa Chrystusa Droga Prawda i Życie. Przyłącz się do nas.

1 comment… add one
  • Avatar Iwona Kwi 29, 2019, 8:38 pm

Kim jesteście poproszę o informacje o osobach, które już są – proszę o informację – czy w tym kościele jest Jacek Międlar?