Objawienie Johna Smitha

John Smith był pierwotnym założycielem naszego kościoła. Dostał on powołanie od Boga aby przywrócić pełnię ewangelii. Nie udało się mu to jednak do końca. Po jego śmierci źli ludzie postanowili wykorzystać kościół do władzy i złych celów. Potrzebna była jego naprawa.

John Smith objawił się nam w Polsce i wydał polecenie ponownej organizacji kościoła. Tak właśnie powstał Kościół Jezusa Chrystusa Droga Prawda i Życie. Od teraz przywrócona pełnia Ewangelii świeci pełnym blaskiem, zaś chciwość i chęć władzy smaży się w piekle razem z demonami.

1 comment… add one
  • Avatar YungMunyMilitia Kwi 8, 2019, 7:51 am

Lololololol “John Smith”. To nie prawdziwe imię. Napisze się „Joseph Smith”.