Jakie znaczenie ma modlitwa?

Modlitwa odgrywa ważną rolę w naszym życiu. Stanowi ona możliwość rozmowy z Bogiem. Kiedy modlimy się codziennie nasza relacja pogłębia się. Możemy umocnić naszą wiarę w to, że w każdej sytuacji możemy liczyć się z pomocą naszego Ojca w Niebie. Czujemy większe działanie Ducha Świętego.

Modlitwa pomaga pamiętać o najważniejszych sprawach w życiu. Dodaje otuchy i pewności do dalszych działań. Dzięki niej znajdujemy pocieszenie w ciężkich sytuacjach, a także ogólną radość i spokój.

Błogosławieństwa płynące z modlitwy dają się odczuć zarówno w pracy jak i życiu rodzinnym. Modlitwa z całą rodziną pogłębia więzi oraz napełnia duchem świętym całą rodzinę.