Dieta Jezusa Chrystusa

Dieta Jezusa Chrystusa zwana również dietą biblijną opisuje, co ludzie oraz sam Jezus Chrystus jadali w tamtych czasach. Dieta powstała, ponieważ zakłada, że ludzie odżywiając w tamtych czasach tak, a nie inaczej byli szczupli i nie mieli problemów z nadwagą.

Czy współcześnie również można stosować dietę Jezusa Chrystusa?

Wprawdzie jedzenie współczesne różni się od tego opisywanego w Biblii, jednak główne założenia diety są słuszne. Pomijając ludzi bogatych, którzy nie stronili od mięsa, to główne potrawy składały się z ryb, pełnoziarnistego pieczywa i ogólnie pieczywa w różnej postaci, owoców i warzyw z mięsa jadało się chude wędliny. Taka dieta umożliwia wykształtowanie i utrzymanie szczupłej sylwetki.

Zobacz również: Mormoni – krytyka działań związanych ze znakami towarowymi

Dieta Chrystusowa gwarancją szczupłej sylwetki

Na czym polega dieta Jezusa Chrystusa?
Szczupła sylwetka dzięki diecie Jezusa Chrystusa

Trzeba tez zwrócić uwagę na jeszcze jedną sprawę, dziś ludzie mają ogromny wybór bardzo wielu różnych produktów, przez co trudniej jest odmawiać sobie przyjemności, ludzie w tamtych czasach nie mieli tego problemu, więc trochę łatwiej było im trzymać się zdrowego i korzystnego menu. Dieta nie jest prostą sprawą w każdej diecie trzeba wykazać się silną wolą i samozaparciem bez tych cech nawet na najłagodniejszej diecie można polec.

Źródło zdjęć: pixabay.com (CC0 Creative Commons, Free for commercial use, No attribution required)

Meet the Author

Wojciech
Wojciech

Przez wiele lat szukaliśmy prawdziwego kościoła i dużo modliliśmy się z pytaniem o to który z nich jest prawdziwy. Duchem świętym dostaliśmy nakaz organizacji nowej religii. My nie chcieliśmy zakładać nowego kościoła, jednak działalność dotychczasowych religii nie pozwalała nam wierzyć w prawidłowy sposób. Dlatego powołany został Kościół Jezusa Chrystusa Droga Prawda i Życie.

0 comments… add one

Leave a Comment